החזרות וביטולים

יש לנו מדיניות החזרה של 14 יום, כלומר יש לך 14 ימים לאחר קבלת הפריט לבקש החזרה.
כדי להיות זכאי להחזרה, הפריט שלך חייב להיות באותו מצב שבו קיבלת אותו, ללא שימוש או לא בשימוש, עם תגים, ובאריזתו המקורית. תצטרך גם את הקבלה או הוכחת הרכישה.
כדי להתחיל בהחזרה, ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת imdripper@gmail.com. אם ההחזרה שלך תתקבל, נשלח לך תווית משלוח חזרה, כמו גם הנחיות כיצד ולאן לשלוח את החבילה שלך. לא יתקבלו פריטים שנשלחו אלינו בחזרה ללא בקשת החזרה תחילה. אתה תמיד יכול לפנות אלינו בכל שאלה להחזרה בכתובת imdripper@gmail.com.
נזקים ובעיות אנא בדוק את ההזמנה שלך עם קבלת הפנים ופנה אלינו מיד אם הפריט פגום, פגום או אם קיבלת את הפריט הלא נכון, כדי שנוכל להעריך את הבעיה ולתקן אותה. למרבה הצער, איננו יכולים לקבל החזרות על פריטי מבצע או כרטיסי מתנה. החלפות הדרך המהירה ביותר להבטיח שתקבל את מה שאתה רוצה היא להחזיר את הפריט שברשותך,
ולאחר קבלת ההחזרה, בצע רכישה נפרדת עבור הפריט החדש. 
יש לך את הזכות לבטל או להחזיר את ההזמנה שלך תוך 14 יום, מכל סיבה וללא הצדקה. כאמור, הפריט שלך חייב להיות באותו מצב שבו קיבלת אותו, לא משומש או לא בשימוש, עם תגים, ובאריזתו המקורית. תצטרך גם את הקבלה או הוכחת הרכישה. החזרים אנו נודיע לך לאחר שנקבל ונבדוק את ההחזר שלך, ונודיע לך אם ההחזר אושר או לא. אם יאושר, תקבל החזר אוטומטי באמצעי התשלום המקורי שלך תוך 10 ימי עסקים. אנא זכור שיכול לקחת זמן מה עד שהבנק או חברת האשראי שלך יעבדו ויפרסמו גם את ההחזר. אם חלפו יותר מ-15 ימי עסקים מאז שאישרנו את החזרתך, אנא צור איתנו קשר בכתובת imdripper@gmail.com.